Wyniki konkursu fotograficznego INQBATOR 2013

REKLAMA

Nagrodzono najlepsze prace w konkursie fotograficznym INQBATOR 2013, który odbył się  pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki. Jury w skaldzie Sławomir Karpowicz- fotograf, właściciel firmy FOKUS,  Zenon Kowalczyk – grafik, kierownik 'Galerii Ostrołęka” oraz  Jolanta Góralska – fotograf, wiceprezes OTF oceniło 46 prac 10 autorów.

REKLAMA

Organizatorzy konkursu zastanawiają się czy będzie on kontynuowany w przyszłym roku.

Poinformowała Jolanta Góralska.

W kategorii I: dzieci i młodzież do lat 18:
I nagroda – Anna Trzcińska z Rzekunia za zdjęcie nr 4, 'RAZ/DWA” – Teatr AKT 'In blue”
II i III nagrody nie przyznano
Wyróżnienie – Anna Trzcińska z Rzekunia za zdjęcie nr 2 ’ FIX ME” – Polski Teatr Tańca 'Ukradkiem”
W kategorii II – dorośli:
I nagroda – Katarzyna Gadzała za zdjęcie nr 3, 'In blue” Teatr AKT
II nagroda – Katarzyna Gadzała za zdjęcie nr 4, 'Carmen Funebre” Teatr Biuro Podróży
III nagroda – nie przyznano
Ponadto jury postanowiło przyznać dwa wyróżnienia:
dla Karoliny Gmurczyk za zdjęcie nr 5 – Polski Teatr Tańca 'DSM-IV 301.81”
oraz dla Marii Krystyny Mostył za zdjęcie nr 2 , Teatr OSA 'Historia prawdopodobna”

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT