WYGRANA GWARANCJĄ AWANSU DO III LIGI

REKLAMA

Przed siatkarzami z Zielonej najważniejszy sprawdzian. W Bieżuniu zmierzą się z Iskrą Gózd. Wygrana zapewnia awans do III ligi.

FINAŁ

REKLAMA

W pieszym starciu lepsi okazali się siatkarze Iskry Gózd, którzy pokonali zawodników z Zielonej 3:0. Mecz ten przeszedł już do historii i zawodnicy zapomnieli o błędach. Teraz czas na kolejną walkę.

Przegrany tego starcia ma jeszcze szanse na awans. Jego rywalizacja będzie toczyła się w barażach.

Więcej przeczytasz na: www.volley.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT