wycieczka na zbiornik w Wykrocie połączoną z akcją 'Sprzątanie świata’ i zawodami rzutowymi

REKLAMA

Jak informuje Koło PZW numer 72 Energopap Ostrołęka na sobotę, 6 października zaplanowano wycieczkę na zbiornik w Wykrocie połączoną z akcją 'Sprzątanie świata’ i zawodami rzutowymi.

REKLAMA

Akcja organizowana jest wspólnie z kołami PZW nr 40 w Myszyńcu i nr 73 'Odrodzenie’ w Szczytnie. Szczegóły dostępne sa na naszej stronie internetowej, www.radiooko.pl

Wyjazd nastąpi z następujących punktów miasta:
ul. Sienkiewicza – Stary Szpital – przystanek MZK – godz. 8.00
ul. Sienkiewicza/Goworowska – przystanek MZK – godz. 8.03
ul. Gorbatowa – przed galerią handlową – godz. 8.06
ul. Berlinga 16 – Szkoła Podstawowa nr 10 – godz. 8.09
ul. Steyera – przy 'gwoździach’ – godz. 8.12
ul. Hallera – Gimnazjum nr 1 – godz. 8.17
ul. Piłsudskiego – stara pływalnia – godz. 8.20
Wojciechowice – Stora Enso – przystanek MZK – godz. 8.30
Wojciechowice – Interhotel – przystanek MZK – godz. 8.33
ul. Padlewskiego – Świetlica 'Promyk’ – godz. 8.40

Autobus z Myszyńca do Wykrotu odjeżdża o godz. 10.00.

fi

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT