Wybory prezydenckie 2020

REKLAMA

W Ostrołęce drugą turę wyborów prezydenckich wygrał Andrzej Duda. Zagłosowało na niego 58,37 procent mieszkańców. Rafała Trzaskowskiego poparło 41,63 procent.

REKLAMA

Również w powiecie ostrołęckim zdecydowane zwycięstwo odniósł Andrzej Duda, który zdobył 76,21 procent głosów, Rafał Trzaskowski – 23,79 procent.

Frekwencja wyborcza w Ostrołęce wyniosła 66,57 proc., a w powiecie ostrołęckim 65,26 proc.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT