Wspomnieli ostrołęckie garnizony

REKLAMA

Z dużym zainteresowaniem spotkało się wczorajsze (28 lutego) spotkanie z cyklu Ulicami Wspomnień. Tym razem Miejska Biblioteka Publiczna zaprezentowała ostrołęckie garnizony.

REKLAMA

Podczas spotkania opowiadano o formacjach wojskowych jakie stacjonowały w Ostrołęce od XVIII do połowy XX w. Zaprezentowano również stare fotografie.

Podkreśla Sabina Malinowska, wicedyrektor biblioteki.

Kolejne spotkanie w ramach cyklu odbędzie się 28 marca. Będzie dotyczyło ulicy Głowackiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT