Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej po raz kolejny, z okazji Święta Niepodległości organizuje dla ostrołęczan wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Mówi dyrektor Maria Samsel.

REKLAMA

Spotkanie ph. 'Wspólnie śpiewajmy naszej ojczyźnie i jej bohaterom” odbędzie się 11 listopada, początek o godz. 18. W tym roku koncert dedykowany jest Powstańcom Styczniowym.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT