Wsparcie dla ostrołęckiego szpitala

REKLAMA

Ponad 1,2 mln zł wsparcia otrzyma Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce na modernizacje systemu monitorowania rozwoju płodu oraz zakup wyposażenia sali endoskopowej w oddziale położniczo-ginekologicznym.

REKLAMA

Mówi Włodzimierz Kucharski, zastępca dyrektora ds. opieki medycznej.

 

Jaką funkcję spełnia system nadzorowania nad płodem wyjaśnia Tomasz Szkółka, kierownik oddziału położniczo-ginekologicznego.

 

Ponadto 64 tys. zł szpital przeznaczy na zakup i montaż agregatu prądotwórczego.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT