Wręczenie nagród za zbiórkę makulatury w ramach akcji 'Segreguję’

REKLAMA

24 czerwca w Zespole Szkól Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce odbyło się wręczenie nagród za zbiórkę makulatury, która została przeprowadzona w ramach akcji 'Segreguję” zorganizowanej przez Stora Enso Narew Sp. z o.o.

REKLAMA

Zwycięzcy indywidualni:

Aleksandra Pietras – klasa 2F – 421,00 kg
Łukasz Żebrowski – klasa 2B – 180,50 kg
Patryk Kosiński – klasa 2B – 180,50 kg
Michał Stepnowski – klasa 1I – 125,00 kg

Zwycięzcy zespołowi:

klasa II technikum budownictwa – 1315,70 kg

Zespól Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce uzyskał jednocześnie tytuł ”Ekologicznej Szkoły” nadany przez Stora Enso Narew w podziękowaniu za aktywne wspieranie i propagowanie idei ekologicznych.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT