Wracam na rynek pracy

REKLAMA

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce od kilku miesięcy realizuje projekt ”Wracam na rynek pracy”. Uczestnicy brali udział w zajęciach z trenerem kompetencji społecznych, ”spadochron” czyli miękkie lądowanie po niepowodzeniach na rynku pracy, z zarządzania posiadanymi zasobami.  Odbyły się również bardzo ważne zajęcia jak łączyć rodzicielstwo z pracą.

REKLAMA

W najbliższym czasie grupa osób niepełnosprawnych wyjedzie nad morze na zajęcia rahabilitacyjne  połączone z integracją.

Poinformowała Grażyna Piersa, koordynator projektu ”Wracam na rynek pracy”.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT