Wracający po służbie policjant zatrzymał poszukiwanego

REKLAMA

Policjanci podczas służby wielokrotnie podejmują trudne interwencje, biorą udział w pościgach, obezwładniają zatrzymanych. Jak pokazuje życie wielokrotnie podejmowane są także i interwencje w godzinach wolnych od służby. Funkcjonariusz z Ostrołęki wracając po służbie zatrzymał poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

REKLAMA

Poinformował podkomisarz Sylwester Marczak.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT