Wpadli z alkoholem

REKLAMA

Duet z Grudziądza wpadł w ręce ciechanowskiej policji podczas próby sprzedaży nielegalnego alkoholu. Policjanci zabezpieczyli 17 litrów wyrobów spirytusowych bez znaków skarbowych akcyzy. Sprawcom grozi kara grzywny.

REKLAMA

W jednym ze sklepów mięsnych w Ciechanowie dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat zaproponowało ekspedientce zakup alkoholu. Kobieta nie była zainteresowana dokonaniem transakcji. Mężczyznami zainteresowali się policjanci, którzy przebywali w okolicach sklepu. Mówi nadkomisarz Leszek.

Policjanci nadal pracują nad sprawą, ustalają skąd pochodził alkohol i sfałszowane znaki akcyzowe.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT