Wpadł z narkotykami przechodząc przez tory

REKLAMA

Był poszukiwany listami gończymi. Ciechanowianin wpadł, bo przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu.  

REKLAMA

24-latek był poszukiwany 4 listami gończymi. Został zatrzymany wczoraj w rejonie wiaduktu przy ul. Fabrycznej w Ciechanowie. Okazało się, że miał przy sobie narkotyki poinformował podinspektor Leszek Goździewski.

Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT