Wpadka poszukiwanego

REKLAMA

Nietrzeźwy kierujący okazał się poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów.

REKLAMA

Wczoraj po godz. 21:00 dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał informację, że jadący fordem transitem w kierunku miejscowości Kruki prawdopodobnie jest nietrzeźwy.

Poinformował asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Postępowanie w sprawie prowadzą mundurowi wydziału kryminalnego.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT