WOŚP w Ostrowi Mazowieckiej

REKLAMA

Mimo kapryśnej pogody XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowi Mazowieckiej, jak powiedziała Hanna Sasinowska, był cudowny.

REKLAMA

Wczorajsza impreza planowo miała odbyć się pod Ratuszem, ostatecznie miała miejsce w Sali Kinowej.

Sztab WOŚP mieścił się w Domu Kultury, a szefową była najstarsza wolontariuszka, która już po raz 13 grała w tej orkiestrze – Sandra Popiołek.

Mówiła Hanna Sasinowska z Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT