WOPR-OS Ostrołęka Mistrzem na Mazowszu

REKLAMA

Powiększ

 

REKLAMA

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe „WOPR – OS” Ostrołęka, najlepszą drużyną spośród trzynastu jakie wzięły udział w Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Ratowniczych Jednostek Pływających na plaży miejskiej w Ostrołęce.
II miejsce zajęła drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce,
III miejsce drużyna wystawiona przez Ochotniczą Straż Pożarną w Dzbenienie.

(rk)

http://www.youtube.com/watch?v=qfEhPE8QDsE&feature=share&list=UUsFXX8TzRe_Dvidkd1fcQ7g

zdjęcia Robert Causari

{gallery}zawody_wopr{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT