Wolontariusze z 'dwójki” znowu pomogli

REKLAMA

Członkowie Koła Przyjaciół Zwierząt 'Sukurs”  z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce  przekazali na rzecz Schroniska Canis w Kruszewie karmę oraz smycze, koce i inne niezbędne do przetrwania zimy rzeczy.

REKLAMA

Podkreśla Wiesława Rykowska, właścicielka schroniska.
Uczniowie z 'dwójki” od wielu lat działają na rzecz czworonogów, rokrocznie organizują akcje mające na celu pomoc zwierzętom.

Fot. http://www.zsz2.ostroleka.edu.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT