Wójt Gminy Łyse oraz Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego o/Ostrołęka zapraszają do udziału w konkursie 'Najpiękniejsza zagroda wiejska 2011 w Gminie Łyse’.

REKLAMA

Są dwie kategorie: zagroda rolnicza oraz zagroda nierolnicza. Regulamin konkursu dostępny jest w Urzędzie Gminy Łyse. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 17 czerwca. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą osobiście zgłaszać się do Urzędu Gminy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT