Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ostrołęce zorganizowała 22 września dzień otwarty (zdjęcia)

REKLAMA

Celem przedsięwzięcia jest przede wszytkim promowanie służby wojskowej i Wojska Polskiego.

REKLAMA

Dzień Otwarty został zorganizowany przez WKU już po raz trzeci. Żołnierze promowali Narodowe Siły Rezerwowe oraz przygotowawczą i zawodową służbę wojskową. Swoją ofertę przedstawiły też uczelnie wojskowe.

Mówił Krzysztof Gemza, komendant WKU w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT