Wojsko czeka na chętnych

REKLAMA

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ostrołęce prowadzi nabór na pierwszy turnus służby przygotowawczej w korpusie szeregowych. Szkolenie odbędzie się w dniach 8 stycznia – 27 kwietnia 2018 roku.

REKLAMA

Wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi wykształcenie i kwalifikacje dodatkowe należy złożyć w siedzibie WKU w Ostrołęce, ulica Sienkiewicza 45.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT