Wojewoda spotkał się z samorządowcami

REKLAMA

Dziś (24 lipca) w starostwie powiatowym w Ostrołęce odbyło się spotkanie  dotycząca sytuacji hydrologicznej w powiecie i zmian zachodzących w Narodowym Programie Przebudowy Dróg Lokalnych. Uczestniczyli w nim przedstawiciele samorządów gminnych, władz powiatu na czele ze starostą Stanisławem Kubłem oraz wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski.

REKLAMA

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT