Wojewoda o współpracy z prezydentem

REKLAMA

Zdzisław Sipiera, wojewoda mazowiecki gościł 26 marca w Ostrołęce.

REKLAMA

Spotkał się z dziennikarzami. Padło pytanie o współpracę z obecnym prezydentem miasta Łukaszem Kulikiem.
 

Największe kontrowersje wywołał temat związany z hospicjum i wypowiedzeniem umowy Caritasowi przez miasto.
 

Jak podkreśla wojewoda Sipiera decyzja w sprawie hospicjum jest w jego rękach.
 

Spotkanie odbyło się w budynku delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT