Wnioski o 800 plus na nowy okres można składać od 1 lutego

REKLAMA

Od 1 lutego można składać wnioski o 800 plus na nowy okres świadczeniowy, który rozpocznie się w czerwcu tego roku i potrwa do maja 2026 roku. Formularze mogą być przekazane do ZUS-u wyłącznie w formie elektronicznej. Rodzice i opiekunowie do tej pory złożyli ponad 1,6 mln wniosków na prawie 2,5 mln dzieci.

Informuje Wojciech Ściwiarski, rzecznik prasowy ZUS w województwie mazowieckim.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT