Włamywacze zatrzymani

REKLAMA

Ledwo opuścili areszt policyjny po dobrowolnym poddaniu się karze, a już zostali zatrzymani przez stróżów prawa  za kolejne włamania. Zabezpieczono przedmioty pochodzące z różnych kradzieży o łącznej wartości kilku tysięcy złotych.

REKLAMA

W niedzielne popołudnie dyżurny ostrołęckiej policji został powiadomiony o włamaniu do kilku domków na terenie ogródków działkowych Czeczotka. Mówi asp. Sylwester Marczak.

Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału z przestępczością przeciwko mieniu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT