Włamywacze zatrzymani

REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego po zaledwie 3 godzinach od włamania zatrzymali sprawców, którzy grasowali w jednym z mieszkań w Ostrołęce. Przyjechali z Warszawy. Właściciel był w tym czasie w środku. Obudziły go odgłosy.
 

REKLAMA

 

Sprawcy zostali zatrzymani na terenie gminy Olszewo-Borki. To dwie kobiety w wieku 40 i 41 lat oraz 38-letni mężczyzna.
 

 
Mówił podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT