Włamanie do mieszkania

REKLAMA

Na ponad 8 000 złotych oszacowano straty powstałe w wyniku włamania do jednego z mieszkań przy ul. 11 Listopada w Ostrołęce. Sprawca ukradł sejf oraz laptop.

REKLAMA

Zawiadomienie o przestępstwe zostało złożone wczoraj wieczorem – poinformował asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Policja apeluje.

Więcej informacji  na temat sposobów uniknięcia włamań i kradzieży znajdziecie na stronie internetowej www.kwp.radom.pl

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT