Wizyta Św. Mikołaja i Ostrowskiego Liska w Szpitalu

REKLAMA

Z okazji Mikołajek dzieci przebywające w szpitalu odwiedził Św. Mikołaj, Ostrowski Lisek oraz przedstawiciel firmy Oscar. Dla najmłodszych pacjentów przygotowano prezenty: zabaki, słodycze oraz odblaski. Akcję zorganizowano w ramach 'Dnia odblasku 2017′ zainicjowanego 6 grudnia przez Biuro Ruchu Drogowego KGP.

REKLAMA

Poinformowala st.sierż. Marzena Laczkowska, oficer prasowy ostrowskiej policji.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT