Wiktor Wołkow w Ostrołęce

REKLAMA

Na spotkanie z  wybitnym polskim fotografem – pejzażystą, Wiktorem Wołkowem zapraszają dzisiaj (2 sierpnia) Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne oraz Galeria Ostrołęka.

REKLAMA

W programie przewidziano pokaz slajdów wykonanych w dolinach Biebrzy i Narwi. Ewenementem jest to, że Wiktor Wołkow do dzisiaj fotografuje aparatami analogowymi. Nie poddaje też zdjęć komputerowej obróbce, co dodaje niepowtarzalnego uroku i smaczku obrazom jego autorstwa.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT