Wieczory z muzyką w parku

REKLAMA

Po raz trzeci w malowniczej scenerii parku miejskiego w Krasnosielcu w każdy wakacyjny weekend mieszkańcy spotykają się w godzinach wieczornych by posłuchać dobrej muzyki.
W poprzednich latach organizatorzy proponowali wieczory tematyczne np. z utworami do których tekst pisała Agnieszka Osiecka, czy piosenki wykonywane przez Krzysztofa Krawczyka.

REKLAMA

Mieszkańcy tworzą listę, na której dominuje muzyka rytmiczna, energiczna, a także najczęściej emitowana w stacjach radiowych.

Poinformowała Beata Heromińska dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Krasnosielcu.

 

FI

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT