Wieczór w Arce z Alfredem Sierzputowskim

REKLAMA

W czwartek 15 października 2015 r. w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce odbędzie się 'Wieczór w Arce’ z Alfredem Sierzputowskim i prezentacja książki pt. 'Fredki’.

REKLAMA

Poeta, satyryk, publicysta, współzałożyciel Grupy Literackiej 'Narew”, a następnie Klubu Literackiego 'Narew”. Jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Wydał drukiem kilkanaście książek poetyckich, satyrycznych i prozy. Swoje utwory drukował w różnych czasopismach i almanachach. Wspólnie z Czesławem Parzychem zredagował pierwsze wydanie 'Poetyckiego Almanachu Kurpiowszczyzny” (2002 r.). Opracował także pośmiertne pamiętniki Janiny Grali 'Kwiaty miłości”.   

Przed i po spotkaniu będzie możliwość zakupu najnowszej książki pt. 'Fredki” z autografem autora. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT