Wieczór w Arce

REKLAMA

Prezentacja książki 'Znaki dzieciństwa Czesława Parzycha” autorstwa Leopolda Szwedowskiego odbędzie się jutro (23 października) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce. Na Wieczór w Arce zaprasza wicedyrektor Sabina Malinowska.

REKLAMA

Wieczór wzbogaci koncert poetycko-muzyczny przygotowany przez uczniów Gimnazjum Nr 1 w Ostrołęce pt. 'Wyłaniam się z mgieł Zielonej Puszczy…”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT