Więcej zajęć w ostrołęckich podstawówkach

REKLAMA

Miasto Ostrołęka realizuje projekt systemowy pn. 'Indywidualizacja procesu nauczania  i wychowania uczniów klas I-III” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – informuje Urząd Miasta.

REKLAMA

Bierze w nim udział 6 ostrołęckich szkół: SP 2, SP 3, SP 4, SP 5, SP 6, SP 10. W każdej z nich  przewidziano realizację zajęć dydaktycznych oraz zakup wyposażenia i materiałów dydaktycznych.

Celem projektu jest m.in. indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III ostrołęckich szkół podstawowych, zmniejszenie dysproporcji w ich osiągnięciach edukacyjnych, podnoszenie jakości procesu kształcenia oraz uruchomienie dodatkowych zajęć pozalekcyjnych dla uczniów, a także nauk przyrodniczo-matematycznych.

Ponadto wspieranie partnerskich relacji między chłopcami i dziewczynkami, opierających się na zasadzie wzajemnego szacunku, równych praw i obowiązków oraz przygotowanie dzieci do pełnienia różnorodnych ról społecznych.

Jakie zajęcia będą prowadzone w ramach projektu dowiecie się ze strony Urzędu Miasta.

 

 

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT