back to top
20.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Wiadomości Europejskie

REKLAMA

Razem możemy więcej

Pracujesz z młodymi ludźmi ze środowisk uchodźczych i chciałbyś zaangażować ich w projekty skierowane do lokalnej społeczności? Jeśli tak, to szkolenie ‘Razem możemy więcej’ jest dla Ciebie!

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

To szkolenie jest dla organizacji działających na rzecz uchodźców. Chcemy zaprosić Twoją organizację do społeczności naszego programu – Europejski Korpus Solidarności.

Europejski Korpus Solidarności to program Komisji Europejskiej, który umożliwia młodym ludziom zaangażowanie się w lokalne inicjatywy oraz udział w projektach wolontariatu przynoszących korzyści społecznościom w całej Europie. Program tworzy społeczność ponad 5000 organizacji z 54 krajów.

W czasie spotkania:
-dowiesz się jak możesz zdobyć środki na realizację zarówno projektów na rzecz społeczności lokalnych, jak i międzynarodowych projektów wolontariackich,
-poznasz zasady przyznawania dofinansowania i realizacji projektów,
-zadasz pytania i przedyskutujesz wątpliwości z przedstawicielami instytucji, która udziela dofinansowania
-poznasz możliwości rozwoju Twojej organizacji w społeczności EKS.

Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej w Konstancinie pod Warszawą w dniach 20-21 czerwca 2024 r.
Koszty zakwaterowania i wyżywienia uczestników oraz koszty materiałów szkoleniowych opłaca Narodowa Agencja Europejskiego Korpusu Solidarności. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Dołączenie do EKS to unikalna szansa na zwiększenie potencjału, rozwój i współpracę z organizacjami i ekspertami z Polski i z zagranicy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 maja 2024.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex