back to top
20 C
Ostrołęka
wtorek, 21 maja 2024 r.

Wiadomości Europejskie

REKLAMA

Komputery dla bibliotek

X edycja konkursu grantowego dla bibliotek na rzecz dofinansowania zakupu komputerów, oprogramowania i komputerowych urządzeń.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do technologii teleinformatycznych i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy.

O dofinansowanie mogą ubiegać się samorządowe instytucje kultury będące samodzielnymi bibliotekami publicznymi oraz samorządowe instytucje kultury, w skład których wchodzą wyodrębnione organizacyjnie biblioteki, dla których organizatorem jest gmina wiejska, gmina wiejsko-miejska lub gmina miejska.

Wnioski w tegorocznej edycji programu należy składać za pomocą elektronicznego generatora wniosków.

W ramach programu można starać się o dofinansowanie od 10 000,00 zł do 30 000,00 zł, które można przeznaczyć na zakup komputerów, oprogramowania i komputerowych urządzeń peryferyjnych. Dofinansowanie może stanowić maksymalnie 85% . Okres realizacji zadania: od dnia zawarcia umowy z beneficjentem do 31 października 2024 r.
Szczegóły na eurodesk.pl

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex