-0 C
Ostrołęka
czwartek, 7 grudnia 2023 r.

Wiadomości Europejskie

REKLAMA

Stypendium Yamaha Music Europe Foundation

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Stypendia dla studentów, którzy przygotowują się do rozpoczęcia profesjonalnej kariery muzycznej w akredytowanej instytucji edukacyjnej w Europie.
Organizatorami konkursu są YAMAHA MUSIC EUROPE Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Tegoroczną dyscypliną konkursową jest fortepian.

Program stypendialny ma na celu pomóc studentom akademii muzycznych w pokonaniu nierzadko bardzo długiej i żmudnej drogi do sukcesu.

Stypendium YMEF skierowane jest do studentów, którzy przygotowują się do rozpoczęcia profesjonalnej kariery muzycznej w akredytowanej instytucji edukacyjnej w Europie. W momencie przyznawania rocznego stypendium należy mieć nie więcej niż 25 lat.
Formalności aplikacyjne

Pierwszym krokiem jest przesłanie nagrania wideo. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wyłonionych maksymalnie dziesięciu kandydatów, którzy zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w ogólnokrajowych przesłuchaniach. Podczas przesłuchania na żywo jury zdecyduje o przyznaniu stypendium w oparciu o umiejętności muzyczne i potencjał każdego kandydata.
Dofinansowanie

Stypendium jest przyznawane w formie jednorazowej wypłaty w wysokości od 1000 do 2000 EUR.

Stypendium może być wykorzystane na dowolny cel, o ile przyczyni się do rozwoju laureata w dziedzinie nauki.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex