Wernisaż nowej wystawy czasowej

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na wernisaż nowej wystawy czasowej pt. 'Góry – o jakżeż tu miło! Jak miło!”, który odbędzie się we wtorek 19 grudnia. Rozpocznie się o godzinie 14.

REKLAMA

Ekspozycja pochodzi z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, a jej autorką jest Barbara Mikocka. Składa się na nią zbiór kilkudziesięciu plansz, na których przedstawiono karty pocztowe o tematyce sportowej oraz podróżniczo-turystycznej.

Po raz pierwszy wystawa została zaprezentowana podczas XX Przeglądu Filmów Alpinistycznych im.Wandy Rutkiewicz.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT