Weekend obfitował w pijanych kierowców i kolizje

REKLAMA

Jedenastu nietrzeźwcyh kierujących i kilka kolizji odnotowali w miniony weekend policjanci w powiecie ostrołęckim.

REKLAMA

Dziś rano w Antoniach zatrzymano mieszkańca Warszawy, który kierował vw passatem mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Ponieważ nie było nikogo, kto mógłby prowadzić samochód, został on odholowany na parking.

Mówi mł. asp. Bożena Piersa z ostrołęckiej policji.

Ponadto policjanci przeprowadzili ok. 170 interwencji oraz zatrzymali 21 dowodów rejestracyjnych pojazdów.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT