Wczoraj zakończyła się pierwsza edycja szkolenia 'Bądź Bezpieczna’ na terenie gminy Łyse

REKLAMA

W kursie samoobrony wzięło udział około 30 kobiet.

REKLAMA

Mówi asp. Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kurs samoobrony ma na celu przygotować kobiety do obrony własnej, aby zwiększyć ich poczucie bezpieczeństwa. Realizowany jest od kilku lat w Ostrołęce, a od niedawna na terenie powiatu ostrołęckiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT