WAŻNA INFORMACJA DLA PIESZYCH

REKLAMA

Piesi, a szczególnie młodzi wchodząc na przejście dla pieszych korzystają z telefonu komórkowego, niektórzy mają słuchawki. To nie tylko niezgodnie z przepisami, ale przede wszystkim niebezpieczne dla nich i innych użytkowników dróg – ostrzega ostrołęcka policja.

Mówił nadkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT