Watsztaty twórcze Biało-czerwona. Obowiązkowo! (zdjęcia)

REKLAMA

Biało-czerwona. Obowiązkowo! – pod takim haslem Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zorganizowało 2 i 3 maja warsztaty twórcze.  

REKLAMA

Zajęcia odbyły się na Forcie Bema przy ul. Warszawskiej 2a z okazji obchodów Dnia Flagi oraz Święta Konstytucji 3 Maja. W ramach tego niecodziennego spotkania uczestnicy robili chorągiewki, kwiaty, kartki i inne dekoracje,
a wszystko oczywiście w barwach biało-czerwonych. Samodzielnie wykonane patriotyczne przedmioty ozdobne każdy zabrał do domu, by barwy ojczyzny zagościły w jego najbliższym otoczeniu.

KJ

fot. Rober Causari

{gallery}bialo_czerony{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT