Warsztaty taneczne 'Street Style” (zdjęcia)

REKLAMA

Prawie 30 osób wzięło udział w warsztatach tanecznych 'Street Style”, które odbyły się w miniony weekend w Ostrołęce. Ich organizatorem był Paweł Dunst.

REKLAMA

Zajęcia były okazją do zdobycia nowych umiejętności tanecznych z takich stylów jak locking, popping i hip-hop.

Ostrołęczanie ćwiczyli pod okiem znanych w Polsce instruktorów: Mery, Batmana i Bienio.

Celem warsztatów była promocja tańca ulicznego oraz uświadomienie mieszkańcom Ostrołęki, że jest to nowa w Polsce i ciekawa, zarówno dla tancerza jak i obserwatora, forma sztuki.

Mówił Paweł Dunst.

Warsztaty taneczne 'Street Style” zostały zorganizowane w Ostrołęce po raz pierwszy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT