back to top
20.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Warszawska Orkiestra Sentymentalna z koncertem w Muzeum

REKLAMA

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce zaprasza 25 listopada na koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

To zespół rozsmakowany w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Inspiruje się piosenkami i pieśniami z repertuaru Adama Astona, Wiery Gran czy Mieczysława Fogga, aranżacjami Henryka Warsa i Rostworowskiego, orkiestrami Golda i Petersburskiego, Karasińskiego i Kataszka.

W repertuarze wzruszające walce, namiętne tanga, skoczne polki, porywające foxtroty, rumby i slow-foxy. Zespół zachowuje styl i ponadczasowy urok tych melodii, dodając im odrobinę współczesnej wrażliwości muzycznej. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.

Bezpłatne bilety można odebrać w kasie Muzeum lub zarezerwować, dzwoniąc pod numer telefonu 510 139 061 w godzinach otwarcia placówki. Zarezerwowany bilet należy odebrać najpóźniej 30 minut przed wydarzeniem.

Skład zespołu: Gabriela Mościcka (śpiew, akordeon), Lena Nowak (klarnet), Krzysztof Baranowski (gitara, mandolina), Jakub Fedak (wibrafon), Mateusz Kowalski (perkusjonalia), Kazimierz Nitkiewicz (trąbka) oraz Łukasz Owczynnikow (kontrabas).

Fot. W. Rudzki

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex