Warszawska Liga Lekkoatletyczna

REKLAMA

29 maja na stadionie AWF w Warszawie odbyły się kolejne zawody z cyklu 'Warszawska Liga Lekkoatletyczna’, w których wzięła udział trójka zawodników UKS Siódemka Ostrołęka.

Najlepiej wypadła Nikolina Dziadak. Wygrała konkurs trójskoku kobiet z wynikiem 11,46 m. Trzecia w rywalizacji pań na 800 m była Martyna Budziłek, a w biegu mężczyzn na tym dystansie 15-letni Artur Mrozek osiągnął czas 2:16,86 s.

REKLAMA

28 maja w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza U-14.

W biegu na 100 m i w skoku w dal wystartowała 12-letnia Aleksandra Kubeł. Z wynikiem 4,30 m zajęła 8 miejsce w skoku w dal (wystartowało 57 dziewcząt). W biegu na 100 m osiągnęła czas 14,90 s (pomimo, że biegła pod wiatr – 1,8 m/s).

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA