Wakacyjny wypoczynek dla podopiecznych TPD

REKLAMA

Ponad 320 dzieci skorzysta z wyjazdów wakacyjnych organizowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Ostrołęce, a blisko 200 weźmie udział w koloniach w miejscu zamieszkania.

REKLAMA

Ostrołęcki oddział TPD tradycyjnie już zorganizował wypoczynek letni dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. To okazja na ciekawe spędzenie wolnego czasu z dala od trosk i problemów dnia codziennego.

Mówi Hanna Grądzka, prezes TPD, oddział Ostrołęka.

Wakacyjny wypoczynek uzupełnia program socjoterapeutyczny.

Alternatywą dla dzieci, które na czas wakacji pozostają w domach są tzw. półkolonie.

Półkolonie zorganizowano również w ogniskach wychowawczych na terenie powiatu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT