Wakacyjny Turniej Siatkówki 'dzikich drużyn’

REKLAMA

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza amatorskie zespoły oraz sympatyków piłki siatkowej na Wakacyjny Turniej Siatkówki 'dzikich drużyn’.

REKLAMA

Zgłoszenia pod numerem telefonu 29 760-68-68 wew. 17. Gry będą się odbywały systemem 'każdy z każdym’, do dwóch wygranych setów. Turniej rozegrany zostanie 23 sierpnia w Hali im. Arkadiusza Gołasia.

Wiecej informacji na stronie mosir.ostroleka.pl.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT