Wakacyjny remont w dziesiątce

REKLAMA

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Ostrołęce podczas wakacji zostanie wyremontowana. W ramach planowanej termomodernizacji przewidziano m.in. wymianę stolarki okiennej,  wykonanie elewacji, obłożenie cokołu oraz wyjść ewakuacyjnych płytkami klinkierowymi, remont głównego wejścia do budynku oraz jego oświetlenie,  a także wykonanie logo Szkoły na elewacji budynku i daszków nad wejściami.

REKLAMA

Wykonawca został wyłoniony w drodze przetargu ogłoszonego przez ostrołęcki ratusz. Prace powinny zakończyć się do końca października bieżącego roku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT