”Wakacje z angielskim”

REKLAMA

W przyszłym tygodniu rozpoczynają się ”Wakacje z angielskim” w I Liceum Ogółnokształcącym w Ostrołęce.

REKLAMA

Co najważniejsze, osobom uczęszczającym na zajęcia pozwala pozbyć się bariery w prowadzeniu konwersacji  w języku angielskim. Wolontariuszom natomiast, praca w charakterze nauczyciela pozwala poznać polską młodzież i nauczyć się podstawowych zwrotów w naszym języku.

Jak powiedziała Izabela Górska, nauczyciel języka angielskiego w I Liceum Ogólnokształcącym, dzięki takim spotkaniom rodzą się znajomości i przyjaźnie.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT