Wakacje z angielskim w ZS nr 5 im. UE

REKLAMA

Już po raz 12 Zespół Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce zaprasza na 'Wakacje z angielskim’. To projekt dla wszystkich uczniów, którzy mają świadomość, że znajomość języka obcego, to konieczność w dzisiejszych czasach.

REKLAMA

Wolontariusze z USA w ramach programu  przez 6 tygodni bezpłatnie będą nauczać języka angielskiego.

Zespół Szkół Nr 5 jest pierwszą szkołą w Ostrołęce, która  wprowadziła projekt. Uczniowie mieli zajęcia z wolontariuszami między innymi z Alabamy, Kalifornii, Nowego Yorku, Minneapolis i Ohio.

 

Fot. ZS.NR 5.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT