Wakacje pracowite dla wolontariuszy

REKLAMA

Seminarium pn. 'Wolontariat w Ostrołęce” odbyło się  22 czerwca w WSAP. Celem spotkania było poinformowanie osób chcących zaangażować się w wolontariat na jakich zadaniach mogą się skupić podczas wakacji oraz prezentacja jednostek niosących pomoc drugiemu człowiekowi.

REKLAMA

Mówiła organizatorka przedsięwzięcia, Eliza Klimaszewska.

Podczas seminarium rozmawiano m.in. o możliwości współpracy jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych z wolontariuszami oraz  o aspektach prawnych tych działań.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT