W ubiegłym tygodnku Gmina Olszewo – Borki podpisała umowę z Aresztem Śledczym w Ostrołęce

REKLAMA

Umowa, która została zawarta 16 maja dotyczy zatrudnienia osadzonych w ostrołęckim areszcie, ale o szczegółach powie Wójt Gminy, Krzysztof Szewczyk.

REKLAMA

Czterech skazanych przez cztery dni w tygodniu będzie pracowało przez kilka godzin na terenie Olszewa – Borek.

Umowa będzie obowiązywała do końca bieżącego roku.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT