W środę oficjalnie o Rockołęce

REKLAMA

31 sierpnia w Ostrołęce odbędzie się Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rockowych 'Rockołęka”.
Impreza, która od pięciu lat organizowana jest pod hasłem od 'młodych dla młodych’ zyskała popularność w całym kraju. To szansa do zaprezentowania swojej  twórczości dla początkujących zespołów grających muzykę gitarową. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca.

REKLAMA

Poinformował Jarosław Pych, pomysłodawca projektu.
Organizatorzy planowali zaprosić w tym roku, jako gwiazdę wieczoru formację Tomka Lipińskiego –  zespół Iluzion, a także chcieli, by Rockołęka stała się imprezą dwudniową. Już w środę, podczas konferencji, która odbędzie się w ratuszu poznamy szczegóły piątego przeglądu.

Inicjatywę młodych wspiera samorząd miasta Ostrołęki.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT